Szafy i garderoby na wymiar

Szafy i garderoby na wymiar

W naszej szerokiej ofercie handlowej znajdują się również funkcjonalne i estetyczne szafy na wymiar. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest wykorzystanie każdej powierzchni, jaka znajduje się w pomieszczeniu. Proponowane przez nas szafy na wymiar spełnią potrzeby osób posiadających przestronne, jak i mało ustawne wnętrza. W ramach prowadzonej przez nas działalności, oferujemy szafy na wymiar do salonu, jak również na poddasze czy do przedpokoju. Współpracując z klientem, dokładnie ustalamy, jakim konkretnie typem zabudowy jest on zainteresowany oraz gdzie dokładnie ma być usytuowana szafa na wymiar. Dzięki temu, projektujemy mebel, który jest nie tylko efektowny, modny i oryginalny, ale również dokładamy wszelkich starań, aby spełnił on swoje zadanie.

szafy i garderoby
szafy z drzwiami

Szafy z drzwiami przesuwnymi

Proponowane przez nas szafy z drzwiami przesuwnymi na wymiar są doskonałym rozwiązaniem do przedpokoju, korytarzy oraz sypialni. To meble, które mogą również wypełnić lukę, jaka powstała pomiędzy schodami a ścianą. Oferowane przez nas szafy na wymiar posiadają odpowiednią wysokość i szerokość, dzięki czemu idealnie wkomponują się w każde pomieszczenie, a jednocześnie nie przytłoczą go swoją obecnością.
Możemy zaprojektować szafę na wymiar w dowolnie wybranym stylu aranżacyjnym, dzięki czemu będzie to mebel tworzący spójną całość z resztą wyposażenia, jakie znajduje się w domu, mieszkaniu czy biurze.

W naszej ofercie znajdują się szafy na wymiar z siedziskiem, które są praktycznym, a jednocześnie cieszącym się ogromnym zainteresowaniem rozwiązaniem, przeznaczonym głównie dla osób poszukujących mebli do mieszkań o mniejszej kubaturze. Firma Emil Gawinek proponuje także wykonanie szaf na wymiar z lustrem, które można wstawić zarówno do sypialni, jak i przedpokoju. Projektujemy i wykonujemy szafy na wymiar do pokoju, które mogą zastąpić popularne niegdyś meblościanki. To produkty, które z łatwością pomieszczą wszystkie rzeczy osobiste, pamiątki, dokumenty, a także odzież czy inne wyroby tekstylne.

icon 2 1

Szafy na wymiar

Wykonujemy szafy i garderoby na wymiar, bez względu na metraż pomieszczenia. Precyzyjnie dopasowujemy elementy mebli do powierzchni, wykorzystując i zabudowując każdy jej wolny centymetr.

icon 1122

Szafy na wymiar z siedziskiem

Proponujemy kompleksowe rozwiązania do garderób i przedpokojów. Szafy na wymiar z siedziskiem naszego autorstwa charakteryzują się trwałością i eleganckim wykończeniem, z dbałością o każdy detal.

hp2 icon 1

Szafy na wymiar z lustrem

Wykonujemy szafy na wymiar z lustrem, które optycznie powiększają przestrzeń każdego przedpokoju. Meble do przechowywania ubrań naszej produkcji posiadają szereg funkcjonalnych rozwiązań.

Szafy na wymiar dostosowane do aranżacji

Budowane przez nas szafy na wymiar są dostosowane do wymogów nowoczesnego budownictwa i aktualnej aranżacji wnętrz. To produkty wykonane z najlepszych jakościowo materiałów.

Firma Emil Gawinek proponuje także wszystkim klientom przystępne cenowo szafy na wymiar z drzwiami otwieranymi klasycznie, a także z wnęką na telewizor czy inny sprzęt RTV. Dzięki temu można funkcjonalnie zaprojektować każdą przestrzeń, a jednocześnie wkomponować w nią posiadane przez siebie wyposażenie. Zachęcamy do kontaktu z nami.

szafy na wymiar
garderody na wymiar

Garderoby na wymiar

Garderoba na wymiar to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym mieszkaniu i domu. Dzięki posiadaniu tego typu przestrzeni, która nie musi być oddzielnym pomieszczeniem, możesz przechowywać swoje rzeczy osobiste i ubrania, a jednocześnie cieszyć się z posiadania ciekawie zaaranżowanej przestrzeni. Domowa garderoba na wymiar oszczędza posiadaną powierzchnię, a jednocześnie ma za zadanie pomieścić wszystkie potrzebne przedmioty i akcesoria. Wykonanie garderoby na wymiar przez naszą firmę umożliwia stworzenie odrębnego pomieszczenia, jak również specjalnie zaprojektowanej wnęki, która łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i pomysłowość. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana przez nas garderoba może być efektowną ozdobą pomieszczenia, w którym się znajduje. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia się na spotkanie z projektantem.

Garderoba, która spełni Twoje oczekiwania

Firma Emil Gawinek wykonuje garderoby na wymiar dopasowane stylem do aranżacji domu czy mieszkania. To rewelacyjne rozwiązanie, które umożliwia zachowanie idealnego porządku i ładu. Wybierając garderoby na wymiar naszej firmy, nie musisz martwić się koniecznością dopasowania gotowych modułów do posiadanych przez siebie pomieszczeń. Wykonanie przez nas garderoby na wymiar umożliwia idealne zagospodarowanie posiadanej przestrzeni mieszkalnej, bez ryzyka wprowadzania chaosu aranżacyjnego, a także marnotrawienia wolnej powierzchni użytkowej.

Sprawnie zaprojektujemy i wykonamy garderobę, która spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy wykonanie garderoby, w której rozkład modułów i ich konfiguracja, a także styl aranżacyjny, w jakim będzie zbudowana, w stu procentach spełni Twoje marzenia o posiadaniu estetycznego, a jednocześnie praktycznego w użytkowaniu mebla.

projekt garderoby
szafa na wymiar

Garderoby na wymiar

Garderoba na wymiar, którą zamówisz u nas, będzie dopasowana do przestrzeni, jaką dysponujesz. Może ona być zbudowana na planie kwadratu, prostokąta, litery „U” lub „L”. Każde z powyższych rozwiązań ułatwia korzystanie z tego typu mebla. W ramach współpracy z naszą firmą, oferujemy starannie przemyślaną koncepcję, gwarantującą odpowiedni rozkład, ustawienie stref oraz dobór przydatnych akcesoriów, zapewniających maksymalną praktyczność i komfort użytkowania zamówionej garderoby na wymiar.

Tym, co wyróżnia naszą ofertę, jest dbałość o to, by zamówiona szafa wnękowa na wymiar spełniała swoją funkcję i komponowała się z przestrzenią sypialni czy przedpokoju. Zapewniamy, iż będzie to perfekcyjnie wykonany mebel, łatwy do utrzymania w czystości i pielęgnacji, a także przetrwa w niezmienionym stanie przez wiele lat.

Garderoby na wymiar w strefie pod skosami

W trakcie projektowania garderoby na wymiar możemy stworzyć ją w strefie pod skosami, a także dopasować do niskich sufitów czy też innych przeszkód architektonicznych, które występują w Twoim domu lub mieszkaniu. Wykonanie garderoby na wymiar w firmie Emil Gawinek gwarantuje, iż dopasujemy ją do architektury wnętrza, w której będzie się ona znajdować. To atrakcyjna propozycja dla każdej osoby, której zależy na posiadaniu wysokiej jakości mebli. Zapraszamy.

szafa