Projektowanie mebli

Projektowanie

Bazując na posiadanym doświadczeniu zawodowym, stworzyliśmy szeroką ofertę mebli na zamówienie, opartych o tworzone przez nas projekty. Naszym klientom gwarantujemy profesjonalny montaż wykonanych przez nas mebli.

Każde mieszkanie, biuro, jak również lokal komercyjny powinien posiadać swój niepowtarzalny klimat i być zaprojektowany w taki sposób, aby spełniać oczekiwania użytkownika. Nasze propozycje to odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów – zarówno miłośników klasyki, osób pragnących stworzyć pomieszczenia nowoczesne oraz na czasie – w różnych, wiodących obecnie stylach aranżacyjnych.

Dzięki naszej firmie kupisz wyjątkowej jakości meble na wymiar, nie tylko modne i  estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i łatwe do pielęgnacji czy konserwacji.

projektowanie mebli kuchennych

Projektowania mebli kuchennych

Oferujemy profesjonalne, kompleksowe projekty mebli kuchennych, utrzymanych w każdym stylu.

Projektowania mebli pokojowych

Wykonujemy projekty mebli pokojowych, oparte na bazie kreatywnych pomysłów naszego autorstwa.

Projektowanie pozostałych mebli

Wykonujemy projekty mebli każdego typu, od pojedynczych elementów po kompleksowe zabudowy.

projektowanie mebli na wymiar

Indywidualny projekt mebli

Realizujemy zamówienia w postaci projektowania mebli kuchennych na wymiar, jak również projektowania mebli pokojowych czy biurowych. Dzięki odpowiedniemu projektowi tworzymy indywidualne i precyzyjne rozwiązania, które są dostosowane do kubatury pomieszczenia, a także architektury całego budynku. Tworząc projekty jesteśmy w stanie doskonale zaaranżować pomieszczenia nietypowe, wymagające idealnego dostosowania do nich konkretnych rozwiązań, w postaci mebli na wymiar.

Firma Emil Gawinek tworzy wyjątkowe projekty i stosuje sprawdzone metody na aranżację pomieszczeń. Oprócz projektowania mebli na wymiar, oferujemy także ich sprawny montaż. Proponowany przez nas montaż mebli na zamówienie obejmuje także ich połączenie ze sprzętem AGD i RTV, bez ryzyka naruszenia konstrukcji mebli.