Meble do salonu na wymiar

Meble do salonu na wymiar

Odpowiednie wyposażenie salonu wpływa na charakter domu i nadaje mu unikalnego stylu. Dobrej jakości meble na wymiar do salonu z szafkami oferowane przez naszą firmę, zapewniają klientom komfort użytkowania i funkcjonalność.

Wybierając meble na wymiar do salonu, które zaprojektujesz i wykonasz za pośrednictwem naszej firmy, zyskujesz wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie. Proponowane przez nas meble z szafą do salonu, jak również meble salonowe z miejscem na sprzęt RTV, spełniają potrzeby osób, którym zależy na połączeniu funkcjonalności przestrzeni i jej walorów estetycznych. Dzięki temu rozwiązaniu możesz stworzyć idealne miejsce, w którym nie tylko podejmiesz gości czy też stworzysz strefę komfortu, ale również będziesz przechowywać niezbędne rzeczy osobiste i sprzęt grający czy elektroniczny.

meble do salonu
meble do salonu nowoczesne

Meble salonowe na lata

Zaprojektujemy dowolnie wybrane przez klienta meble, wykonane z trwałych i estetycznie wyglądających materiałów, które gwarantują ich długotrwałe użytkowanie. Tego typu produktami są z pewnością meble na wysoki połysk do salonu, które odznaczają się estetyką, a jednocześnie wpływają na oryginalną aranżację tego pomieszczenia. Wybierając takie rozwiązanie i powierzając nam projekt, wraz z wykonaniem mebli lakierowanych, zyskujesz pewność, że otrzymujesz doskonałe wyroby, zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, matowieniem i odbarwieniami.

Specjalizujemy się również w projektowaniu mebli do salonu w stylu prowansalskim, a także Glamour czy angielskim. To propozycja dla osób, które posiadają mieszkania i domy, w których zastosowano wyposażenie nawiązujące do konkretnego stylu. Dzięki skorzystaniu z naszej atrakcyjnej oferty, możesz wkomponować nowe elementy wyposażenia salonu i połączyć je z resztą mebli, by zgrać je w stylistyczną całość.

icon 2 1

Mebli w stylu prowansalskim

Tworzymy eleganckie i ponadczasowe meble w stylu prowansalskim na wymiar do salonów. Kreując przestrzeń, zachowujemy spójność stylistyczną pomieszczenia, zagospodarowujemy każdą wolną powierzchnię salonu.

icon 1122

Meble w stylu Glamour

Wykonujemy realizacje w stylu Glamour. Meble na wymiar do salonu utrzymane w tej stylistyce charakteryzuje szyk, przepych i ponadczasowa elegancja. Klientom proponujemy kompleksową zabudowę powierzchni.

hp2 icon 1

Meble w stylu angielskim

Tworzymy unikalne zestawy mebli do salonu w stylu angielskim, wyprodukowane na bazie indywidualnego projektu. Spójność stylistyczna oraz staranność wykonania są bazą naszych kolekcji utrzymanych w tym stylu.

Meble do salonu z aneksem kuchennym

W odpowiedzi na oczekiwania klientów, projektujemy i wykonujemy także meble do salonu z aneksem kuchennym. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób posiadających duże mieszkania i domy, jak i tych, którym zależy na oszczędności powierzchni użytkowej. Odpowiedni projekt sprawia, iż posiadane meble salonowe idealnie łączą się z aneksem kuchennym, tworząc jedną, spójną całość. Miłośnikom klimatycznych salonów, w których można delektować się markowymi trunkami, oferujemy zaprojektowanie mebli do salonu z barkiem. Dzięki odpowiedniemu projektowi stworzymy funkcjonalne zestawy meblowe, które umożliwiają przechowywanie posiadanych akcesoriów barmańskich oraz efektowne eksponowanie poszczególnych trunków.

salon z aneksem

Zabudowa kaloryfera

Kaloryfery pełnią ważną funkcję w każdym domu. Niestety ich wygląd rzadko kiedy pasuje do aranżacji posiadanego wnętrza. Bywa, że tego typu element instalacji grzewczej wyraźnie obniża walory estetyczne pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma oferuje gustowne zabudowy kaloryferów.

To wysokiej jakości osłony na grzejnik lub kaloryfer, które efektownie zamaskują ten  element. Oferowane przez nas maskownice na grzejniki na wymiar są doskonale zaprojektowane, dlatego też będą idealnie komponować się z resztą wyposażenia, jakie znajduje się w pomieszczeniu. Możemy stworzyć dowolnie wybraną osłonę na kaloryfer, która będzie prezentować się oryginalnie, estetycznie, a jednocześnie nie spowoduje utraty ciepła z grzejnika.

zabudowa kaloryferow
zabudowy na kaloryfe

Zabudowy na grzejnik na zamówienie

Zabudowanie kaloryfera pięknie prezentującą się osłoną, pozwoli ukryć jego nieciekawe elementy i stworzyć wspaniałą dekorację, pasującą do wnętrza, a także stylu, w jakim jest ono zaaranżowane. Firma Emil Gawinek wykonuje zabudowy na grzejnik na zamówienie. Dzięki naszym funkcjonalnym projektom, zabudowa grzejnika na zamówienie nie wpłynie na prawidłową pracę zaworu z głowicą termostatyczną. Ma to ogromny wpływ nie tylko na funkcję grzewczą, ale również na obsługę grzejnika czy kaloryfera. Dzięki wykonanym przez nas osłonom na kaloryfer ogrzane powietrze będzie rozchodzić się po całym pomieszczeniu, a nie tylko gromadzić się przy grzejniku. Jest to rozwiązanie funkcjonalne i praktyczne, ponieważ nie powoduje wzrostu temperatury i samoczynnego przymykania zaworu – szczególnie, gdy w dalszej części pomieszczenia panuje niska temperatura.

Wiele propozycji osłon na grzejnik

Stworzone przez nas obudowy na kaloryfer na zamówienie nawiązują kolorem, wzorem czy fakturą do posiadanych elementów dekoracyjnych wnętrza – zasłon czy rolet zawieszonych w oknie, a także mebli i wykończenia ścian oraz podłóg. Przygotowaliśmy wiele propozycji osłon na grzejniki, które nie wymagają specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych ani konserwujących. Oferowane przez nas obudowy na kaloryfer na zamówienie idealnie dopasujemy kolorystycznie do aranżacji pokoju, co wpłynie pozytywnie na jego walory estetyczne, a także umożliwi efektowne połączenie osłony z resztą wyposażenia i elementów znajdujących się przy oknie.

zabudowa na kaloryfer
zabudowy kaloryferow

Osłony kaloryfera ze specjalnie wyfrezowanymi wzorami

Dzięki naszej firmie możesz zamówić osłony kaloryfera ze specjalnie wyfrezowanymi wzorami wykonanymi z paneli dekoracyjnych, które mogą być niebanalną ozdobą Twojego wnętrza. Proponowane przez nas obudowy na kaloryfer – szczególnie w przypadku posiadania starszego typu żeberkowych grzejników w salonie czy sypialni – nadadzą tym wnętrzom nowego charakteru i stworzą w nich niepowtarzalny, wręcz wyjątkowy klimat. Decydując się na osłony na kaloryfer w formie zabudowy, które zamówisz w naszej firmie, otrzymasz wysokiej jakości produkt, który przetrwa w niezmienionym stanie przez wiele lat użytkowania. Zapraszamy do kontaktu z nami.